menu

Zoeken

Nieuw in West: spreekuur Huisvesting buiten Amsterdam

31 augustus 2026

Lukt het u niet om een passende woning te vinden in Amsterdam? Tijdens het spreekuur Huisvesting buiten Amsterdam helpen we u om de mogelijkheden buiten de stad te onderzoeken. In andere delen van Nederland is soms meer woonruimte beschikbaar en zijn de wachttijden korter.

Samen bekijken we welke regio’s en woningen bij uw situatie passen. Ook krijgt u praktische hulp bij het zoeken naar en reageren op woningen. Het spreekuur biedt geen garantie op een woning, maar helpt u wel om uw kansen buiten Amsterdam beter te benutten.

Voor wie?

Het spreekuur is bedoeld voor Amsterdammers die:

  • al ondersteuning krijgen van een buurtteam;
  • binnen Amsterdam weinig of geen kans hebben op passende woonruimte;
  • ervoor openstaan om naar een andere regio te verhuizen;
  • voldoende inkomen hebben om de huur te kunnen betalen.

Wanneer?

  • Iedere maandag van 13:00-15:30 uur bij Dienstencentrum Bos en Lommer, Bos en Lommerplein 156-3
  • Iedere vrijdag van 09:30-12:00 uur bij Huis van de Wijk De Horizon, Hembrugstraat 156

Aanmelden

Dit is geen inloopspreekuur. Bespreek uw interesse met uw buurtteammedewerker. Samen bekijkt u of het spreekuur bij uw situatie past. Uw buurtteammedewerker kan u vervolgens aanmelden.

Meer nieuwsberichten

Contact